הפקולטה לניהול שוב זכתה לדירוג הגבוה ביותר של בתי הספר למנהל עסקים הטובים בעולם בדירוג הבינ"ל של eduniversal

הדירוג  העניק לפקולטה '5 עלים של מצוינות' בדומה לדירוג של בתיה"ס למנהל עסקים הרווארד, ייל, קלוג ועוד

הפקולטה לניהול שוב זכתה לדירוג הגבוה ביותר של בתי הספר למנהל עסקים הטובים בעולם בדירוג הבינ"ל של  eduniversal

הפקולטה לניהול קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר 'חמישה עלים של מצוינות' בדירוג החדש של eduniversal לשנת 2016, באזור אירו-אסיה. הדירוג הוכרז בטקס חגיגי שנערך באוסטרליה.  הפקולטה לניהול ממשיכה לשמור על מעמדה המוביל בראש בתי הספר למנהל עסקים הטובים בעולם - זו הפקולטה היחידה בישראל שזכתה בדירוג של חמישה עלים, בדגש על היותה אוניברסלית ועם השפעה גלובלית חזקה.

 

לדברי פרופ' משה צבירן, דקאן הפקולטה, "הדירוג מהווה הכרה מתמשכת במוניטין הבינ"ל של הפקולטה והוא נדבך נוסף המצטרף לעשייה הענפה בהוראה ובמחקר, השמים דגש על מצוינות אקדמית בראייה גלובלית של העולם העסקי.  הדירוג ממצב את הפקולטה במקום מוביל באזור אירואסיה ובין 30 בתי הספר למנהל עסקים המובילים בעולם ובכללם הרווארד, ייל, MIT, קלוג, לונדון ביזנס סקול, אינסיאד, קופנהגן ועוד".

 

לפקולטה לניהול ע"ש קולר יש שיתוף פעולה עם ביה"ס למנהל עסקים Kellogg, באוניברסיטת נורת'ווסטרן (שזכה בדירוג של 'חמישה עלים של מצוינות'  בצפון אמריקה), שיתוף הפעולה הוא במסגרת תכנית Kellogg-Recanati International Executive MBA – תכנית ה-MBA הבינלאומי למנהלים. 

 

דירוג eduniversal מבוסס על סקר המקיף 1,000 בתי ספר למנהל עסקים ב-154 מדינות. הדירוג כולל שיפוט של ועדה אקדמית בינ"ל  וחוות הדעת של 1,000 הדיקאנים של בתי הספר למנהל עסקים.

לכתבה שפורסמה בנושא

לדירוג באתר Eduniversal

צור קשר