אודות Global Business Studies - GBS

תוכנית היעוץ האסטרטגי של הפקולטה לניהול ה- Global Business Studies (GBS) פועלת כבר למעלה משלושים שנה ובמהלכה ייעצו סטודנטים מצטיינים למנהל עסקים מרחבי העולם לחברות ישראליות לגבי האסטרטגיה הגלובלית שלהן. התכנית פועלת במתכונת של חברת יעוץ והפרויקטים שהיא עוסקת בהם נובעים משאלות עסקיות, אמתיות, אותנטיות וגלובליות של מנהלי חברות המעוניינות לחדור או לשפר את ביצועיהם בשווקים עולמיים.

תכנית  GBS מאפשרת לקבוצות של סטודנטים מאוניברסיטאות שונות בעולם לחוות באופן ריאליסטי ובלתי אמצעי את תפקידי ייעוץ בחברות הייעוץ האסטרטגי כפי שהם מתבצעים בחברות הייעוץ המובילות בעולם ובישראל, דוגמת  McKinsey, שלדור,BCG, TASC  ואחרות. ההשתתפות בתכנית מקנה לסטודנטים מיומנויות וידע מקצועי בתחום הייעוץ עסקי וכל זאת בסביבת ייעוץ בינלאומית שבנויה על שיתוף פעולה הדוק עם בתי הספר למנהל עסקים מובילים בעולם.

משתתפי התכנית עובדים באופן הדוק עם מנהלי החברות להן הם מעניקים את הייעוץ האסטרטגי, בליווי צמוד של מנחים מקצועיים ומנחים אקדמיים, שכולם הינם יועצים עסקיים בעלי ניסיון רב ובינלאומי.  

סטודנטים שמעוניינים ביעוץ עסקי לעסקים חברתיים - לחצו כאן.

 

צוות הסטודנטים

הסטודנטים שלנו נבחרים בקפידה לאחר שהשלימו את לימודי הליבה ב-MBA, בשנה השנייה והשלישית של לימודיהם. הסטודנטים נבחרים על בסיס הישגיהם האקדמיים והם בעלי מחויבות גבוהה לתכנית. התכנית מעניקה להם כלי עבודה ייעוציים מעודכנים ותומכת בהתפתחות כישוריהם בניהול הפרויקט ולקוחות היעוץ.

תוצרי עבודת היעוץ כוללים, לפי העניין:

  • מיפוי שוק
  • ניתוח שרשרת ערך
  • ניתוח מתחרים
  • בדיקת טרנדים

 

שבועות בינלאומיים

השבועות הבינלאומיים הינם חלק אינטגרלי מתוכנית GBS. השבועות מתפרשים על פני שבועיים שלמים, כאשר אחד מתקיים בינואר ואחד במאי. במהלך שבועות אלה, צוותי סטודנטים וסגל מהאוניברסיטאות השותפות של התכנית (ארצות הברית, קנדה, גרמניה ועוד) יגיעו לישראל לעבודה אינטנסיבית עם הצוות הישראלי, פגישות עם לקוחות, הכנת מצגות וכו'. השבוע הבינלאומי בינואר משיק את הפרוייקטים והשבוע הבינלאומי במאי מסכם אותם, כאשר המצגות וההמלצות האסטרטגיות מוצגות ללקוחות.

אנו מצפים לזמינות מירבית של הסטודנטים במהלך השבועות הבינלאומיים.

כל פרוייקט מלווה באיש סגל ונעשה מול הדרגים הבכירים ביותר בחברות המיועצות.

לפירוט הלו"ז לשנת 2016-2017– ראה סילבוס

צור קשר