מידע כללי ללקוחות

האם אתם מתמודדים עם אתגרים עסקיים ומחפשים מחקר שטח אותנטי ומהימן שיסייע לכם לגבש תכנית go to market?

האם אתם יכולים ורוצים לתרום להכשרת הדור הבא של המנהלים בישראל להתמודדות בשווקים משתנים?

תוכנית היעוץ האסטרטגי/גלובלי של הפקולטה לניהול ה-GBS, הפועלת כבר למעלה מ- 30 שנה, תיתן לכם פתרון אפקטיבי במחיר תחרותי.

אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו להגדיר את השאלות האסטרטגיות המרכזיות שלהם, ובונים יחד תכנית למחקר רקע ומחקר שטח שיסייעו להם לגבש אסטרטגיה אפקטיבית ליישום בפועל.

פרויקט היעוץ נערך על ידי סטודנטים מצטיינים למנהל עסקים מהארץ ולפי הצורך עם סטודנטים מחו"ל – שקרובים הן ללקוחות, והן לשוק היעד. תוצרי היעוץ  כוללים מיפוי שוק, ניתוח שרשרת הערך, ניתוח מתחרים ובדיקת טרנדים. ההמלצות המוצגות בתום הפרויקט מהוות בסיס מוצק, מפוקח ומבוקר לקבלת החלטות ניהוליות.

 

פרויקט GBS – הבהקים:

  • לוח זמנים: נובמבר – דצמבר - השקת הפרויקט, ינואר – הצגת "הצעת היעוץ", פברואר/מאי (לפי הפרוייקט) – סיום, דיון בהמלצות ומסירה ללקוח של  כל החומרים שנצברו במהלך הפרויקט. בין לבין – מצגות "אבני דרך" ועדכון שוטף.
  • סודיות: כל הסטודנטים והסגל חתומים על הסכם סודיות.
  • צוות סטודנטים: כל פרויקט נערך על ידי צוות המונה כ -4 סטודנטים ישראלים וכ-4 סטודנטים זרים (לפי הפרוייקט). הסטודנטים נבחרים בקפידה על פי הישגיהם האקדמיים בכלל, ובקורס מבוא ליעוץ עסקי בפרט, ולאחר ראיון התאמה אישי.
  • הנחייה מקצועית ותמיכה: הפרויקטים נערכים במסגרת ההתמחות ביעוץ עסקי ב-רקנאטי. כל פרויקט מלווה באופן צמוד על ידי חברי סגל מנוסים ואנשי שטח לרבות בכירים בחברות יעוץ מובילות.
  • גלובליות: פרוייקטים גלובאליים נעשים עם אוניברסיטאות באופן המאפשר קרבה לשוק המטרה בכל פרויקט ופרויקט.
  • היקף הפרויקט: מחקר השטח בכל פרויקט כולל ראיונות עומק עם גורמים רלוונטים כמו: מתחרים, ספקים, מובילי דעה. בפרויקט טיפוסי מושקעות בין 1,500-2,500 שעות עבודה.

 

הובלה אקדמית:

סגל התכנית כולל פרופסורים למנהל עסקים מהארץ ומחו"ל כמו גם יועצים אסטרטגים מנוסים ואנשי עסקים. בראש התכנית עומד פרופ' גדי אריאב, מייסד ההתמחות ביעוץ עסקי בלימודי ה-MBA, המתמחה בטכנולוגית מידע ובניהול בינלאומי עם דגש על סין והודו והגב' ג'קי גורן שמנהלת את התכנית משנת 2008 ומשמשת גם כמרצה בפקולטה, דירקטורית במספר חברות ציבוריות, ומנהלת ההשקעות החברתית של קרן IVN.

לצד המובילים ישנו צוות מנטורים המלווה את התכנית.

 

צוות הסטודנטים:

הסטודנטים שלנו נבחרים בקפידה לאחר שהשלימו את לימודי הליבה ב-MBA, בשנה השנייה והשלישית של לימודיהם. הסטודנטים נבחרים על בסיס הישגיהם האקדמיים והם בעלי מחויבות גבוהה לתכנית. התכנית מעניקה להם כלי עבודה ייעוציים מעודכנים ותומכת בהתפתחות כישוריהם בניהול הפרויקט ולקוחות היעוץ.

 

היתרונות של תכנית ה-GBS

•           קרוב ללקוח וקרוב לשוק המטרה;

•           חשיבה מקורית ללא מיחזור של פתרונות שהוצעו בעבר;

•           יישום מושכל של ידע ניהולי עדכני וחדשני;

•           מחקר שטח ("ראשוני") וסקירת מחקר ("שניוני") רחבי היקף;

•           תוצרי יעוץ ברמה גבוהה במחיר אטרקטיבי;

צור קשר