רשימת לקוחות וממליצים

 

"המחקר וההמלצות על GBS אימתו את תחושותינו, ואף יותר מזה - נתנו לנו כיוון פעולה.  עשינו פרויקטים דומים בעבר עם חברות ייעוץ גדולות ובינלאומיות ועבודת GBS משתווה להם באיכותה, אם לא למעלה מכך"

אבנר סטפק, סגן יו"ר, מיטב

 

 

 

"אנו רואים את הפרויקט כהצלחה גדולה ושוקלים ליישם את המסקנות במסגרת מפת הדרכים שלנו בחודשים הקרובים. עשיתי פרויקטים שונים כאלה לאורך השנים (כיועץ וכלקוח) ורציתי לברך אתכם על אחד מהפרויקטים הטובים ביותר שראיתי. די נדיר לחברה לקבל ניתוח טוב והמלצות שימושיות נכונות במקרים כאלה – ואתם הצלחתם לספק תוצאות טובות הן בניתוח והן בהמלצות. תודה על המאמץ, הרצינות והחדשנות! התודות מיועדות כמובן לצוות הישראלי והגרמני ולצוות החונכים באוניברסיטת תל אביב."

גיגי לוי, מנכ"ל 888 אחזקות

 

"פרוייקט ה- GBS עלה על הצפיות שלנו. חשבנו שהמחקר האקדמי יסייע לנו לגבש מחשבות ראשוניות לגבי הטריטוריה הרלוונטית לחדירה ראשונה. בפועל, קיבלנו המלצות ממוקדות שהביא להתקשרות עסקית מהירה ולישום התוכנית הלכה למעשה."

איתן זינגר, לשעבר מנכ"ל ZAP

 

 

"חווית העבודה עם GBS עזרה לצוות בניהולי לתכנן את הכניסה לשוק האמריקאי בתחום המכשור הרפואי הביתי במסגרת חודשי היעוץ הסטודנטים גילו יוזמה, יצירתיות ,נחישות והמון נכונות לעזור בכל שלב במהלך בניית התוכנית. ללא ספק קיבלנו תמורה איכותית ומדויקת להשקעה במיוחד כשהמון מהתובנות שסופקו לנו באו לידי שימוש וביטוי בצורה מידית. הליווי המקצועי הצמוד של הצוות כולו סטודנטים ומרצים כאחד תרם רבות להדדיות והעברת המידע בזמן  וברמה הנדרשת. מניסיוני בחברות סטארט-אפ הן כמשקיע והן כמנהל הייתי ממליץ בחום להיעזר ב GBS בעיקר לפתרונות אינטליגנטיים ואיכותיים של אתגרים עסקיים מורכבים בעלות מאד אטרקטיבית".

אוהד מנדלבאום, סמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקי, B-Cure Laser

 

"ברצוני להביע הכרת תודה גדולה ולברך את חברי הצוות על העבודה הנפלאה שהם עשו, דבר אשר יסייע משמעותית בקביעת תוכנית העבודה העתידית שלה בשוק האמריקאי. אנו מעריכים רבות את הזמן, המסירות והיצירתיות של הצוות בהפקת מחקר ערכי ומאיר עיניים. התרשמנו מתהליך העבודה החרוץ של צוות והתוצאה הסופית היא העדות לכך. ההדרכה והליווי המקצועי של מובילי התכנית היה המפתח להישג זה. אני מקווה להמשיך את השיתוף הפעולה בפרויקטים עתידיים".

דני קראוס, מנכ"ל קראוס תעשיות

צור קשר