כללי

בואו להוביל את עולם העסקים של המחר

ברוכים הבאים לפקולטה לניהול ע"ש קולר, המקום בו מנהיגות עסקית פוגשת את חזית המחקר וההוראה בארץ ובעולם. מאז הקמתה, נחשבת הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב לביה"ס המוביל למנהל עסקים בישראל. מדי שנה לומדים בפקולטה אלפי סטודנטים, מלמדים בה עשרות חברי סגל מחקרי בכיר ואליהם נוספים יותר מ-200 מרצים.

יחד אנו מכסים את מגוון התחומים והנושאים העכשוויים בתחום הניהול ונותנים לתלמידינו את הידע והכלים הניהוליים העדכניים ביותר.      

 


שילוב מושלם של תיאוריה ופרקטיקה
לימודי הניהול חייבים להיות עדכניים וקרובים למציאות בשטח. הפקולטה לניהול מיישמת גישה של מגע מתמיד עם המציאות העסקית במסגרת ניתוחי מקרים, מרצים המביאים את ניסיונם העסקי העצום לחדרי הלימוד, חיבור עמוק לקהילת העסקים בארץ ובעולם, קורסים יישומיים ופרויקטים חברתיים של חונכות עסקית. ארגון בוגרי הפקולטה מהווה נדבך מהותי בעשייה זו.

 


מחקר פורץ דרך
הפקולטה לניהול ביססה את מעמדה כמובילה בחקר הניהול העולמי, באמצעות שורה של מחקרים פורצי דרך לאורך השנים בתחומי הניהול השונים. הפקולטה מספקת הזדמנויות מחקר מרתקות, הצעות למענקי מחקר בישראל ובחו"ל וסיוע במסגרת שיתופי פעולה עם חוקרים במוסדות שונים, בין מדינות, או עם התעשייה והמגזר הציבורי.
כדי לקרוא עוד על המחקר בפקולטה, לחץ כאן.

 


מרצים בעלי שם
בואו להכיר את המרצים המובילים בתחומם, בארץ ובעולם. כדי לקרוא על סגל הפקולטה לחצו כאן

 


פעילות בינלאומית
הפקולטה לניהול מביאה את הכפר הגלובלי לאקדמיה, מתוך הבנה כי עולם העסקים של היום מקיף יבשות ודורש ידע שיאפשר לפעול בסביבות מגוונות. תכניות בינלאומיות, חילופי סטודנטים, תחרויות אקדמיות חובקות עולם, שיתופי פעולה עם מוסדות אקדמיים בחו"ל ועם ארגוני הבוגרים שלהם, הן רק חלק מהפעילות השוטפת של הפקולטה במסגרת החזון שלה להכשרת אנשי עסקים בקנה מידה בינלאומי.

 


עסקים וקהילה

הפקולטה לניהול רואה חשיבות רבה בקידום הנושא של אחריות חברתית בעסקים ומעודדת מגוון של פעילויות להגברת המודעות החברתית. בין היתר, מפעילה הפקולטה תכניות לחונכות עסקית, מסייעת לקידום פרויקטים חברתיים מגוונים, מקיימת כנסים וימי עיון בתחומי עסקים וקהילה ותומכת במטרות חברתיות שונות. ארגון בוגרי הפקולטה מסייע לקידום העשייה החברתית של בוגריו בדרכים שונות ואף מנהל תכנית מנטורינג ייחודית. בואו לקרוא עוד כאן: מידע נוסף על עשייה חברתית.

 


מצוינות אקדמית

בשנת 2003 קיבלה הפקולטה את תו התקן הבינלאומי של איכות ומצוינות מטעם ארגון ה-AACSB הבינלאומי (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) והפכה למוסד האקדמי הראשון והיחיד בישראל הנושא תו תקן זה. בין המוסדות האקדמיים שהוענק להם תו האיכות של AACSB נמצאות אוניברסיטת הארוורד, אוניברסיטת סטנפורד, אוניברסיטת ייל, המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס ואוניברסיטאות מובילות נוספות ברחבי העולם. מדי מספר שנים עומדת הפקולטה לבחינה מחודשת בסטנדרטים המחמירים של תו האיכות היוקרתי ושומרת על עדכון הסטנדרטים הגבוהים על מנת לזכות באשרורו בכל פעם מחדש. לחצו כאן. כך, בשנת 2008 זכתה הפקולטה לנהל את הסניף הישראלי של ארגון המצטיינים במנהל עסקים העולמי, BGS הפועל במטרה לאגד סטודנטים ובוגרים מצטיינים של בתי ספר למנהל עסקים מרחבי העולם אשר זכו בתו-התקן AACSB.

 

 

 << for the English Site

צור קשר

מפה