קשר עם התעשייה

דר' יוסי ורדי פותח אי-כנס 2014

 

אי כנס (Un Conference)

אירוע עוגן של התכנית המתקיים פעם בשנה. במהלך האירוע נפגשים במשך יום שלם ובאווירה בלתי פורמלית, סטודנטים, בוגרים, ידידים ואורחים של התכנית, על מנת להציג ולחשוף רעיונות ופרויקטים מתחומים שונים, על פי בחירתם.  עם תחילת האירוע, הסגור לקהל רחב, המשתתפים רושמים על גבי לוח גדול את המקום, הזמן והאירוע אותו הם מבקשים להציג – סדנא, הרצאה, סימולציה, או המחשה של מתקן כזה או אחר. קהל המשתתפים מביט וסורק את הלוח על מנת לברור אירועים בהם הוא מבקש להשתתף. התוצאה הינה אירוע רבגוני, וחווייתי, עתיר אינטרקציות. 

 

סדרת הרצאות אורח של יזמים ואנשי הייטק מצליחים ובולטים  

במשך השנה הראשונה של הלימודים מתקיימת לפחות 15 הרצאות אורח, בינהם , שלמה דברת, ינקי מרגלית, עופר וילנסקי, אורי אדמון, מורן בר, דן פישר מוטי קירשנבאום , דרור פוקארד.

 

ביקורים בחברות טכנולוגיה 

ימי עיון המוקדשים לתחומים ספציפיים ולחברות ספיציפיות. במהלך יום הסיור הסטודנטים נחשפים, בין היתר, לסיפור הספציפי של כל חברה וחברה, להיסטוריה של הענף שבו היא עוסקת, ולאירועים מיוחדים שהחברה חוותה במהלך שנות הפעילות שלה.

 

מפגשים עם מנהלים בקרנות הון סיכון

מפגשים עם מנהלים בקרנות הון סיכון שבאים להתוודע ולהכיר מקרוב מיזמים של סטודנטים הנעשים במהלך שנת הלימודים.

 

החממה של By The People

חחממה מספקת מסגרת שלמה להקמת מיזם מצליח, ממציאת הרעיון ועד לעסק עובד. התכנית מיעודת למנהלים שרוצים לנצל את שפע ההזדמנויות למעבר לעולם היזמות.   סטודנטים של התוכנית מוזמנים להשתתף בסדנה למציאת רעיון למיזם וכן לקבל ייעוץ אישי מאורן גלנץ בנושאי קריירה ויזמות.

 

צור קשר