בית הספר למוסמכים במינהל עסקים ע"ש ליאון רקנאטי

הפקולטה לניהול, על שם ליאון רקנאטי, הינה הוותיקה והמובילה מבין בתי הספר למינהל עסקים בארץ.

תכניות ה-Executive MBA הן גולת הכותרת של פעילות הפקולטה, המביאות לידי ביטוי מספר מאפיינים ייחודיים לה, ולאוניברסיטת תל-אביב בכלל.

בית הספר למוסמכים במינהל עסקים ע"ש ליאון רקנאטי

הפקולטה היא ביתם האקדמי הקבוע של 58 מרצים מהמובילים בתחומי מינהל עסקים בישראל, שרבים מהם נמנים על עילית החוקרים בתחום התמחותם בעולם. לסגל הפקולטה קשרי מחקר והוראה ענפים ושוטפים עם עמיתיהם בבתי-הספר למינהל עסקים החשובים ביותר בארצות הברית ובאירופה.

 

באפריל 2003 הפכה הפקולטה, לפקולטה הראשונה והיחידה בישראל שזכתה להכרה (אקרדיטציה) בינלאומית מידי ה- AACSB:

The Association to Advance College School of Business  הארגון המאגד את בתי-הספר למינהל עסקים המובילים בעולם. אקרדיטציה זו מבטאת הכרה בכך שהמוסד עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בתי-ספר למינהל עסקים בעולם, ובכך שהוא מחוייב לאיכות ולשיפור מתמיד. מאז קבלת האקרדיטציה, ממשיכה הפקולטה לעמוד בקריטריוני ההכרה.

 

לפקולטה שיתוף פעולה אקדמי עם בית הספר למינהל עסקים Kellogg  שבאוניברסיטת Northwestern,  שיקגו, מבתי הספר למינהל עסקים המובילים בארה"ב. תכנית Kellogg-Recanati International Executive MBA, היא תכנית  המעניקה תואר משותף של שתי האוניברסיטאות, ומנוהלת במקביל לתכנית ה- Executive MBA של רקנאטי. כמו כן, הפקולטה קשורה עם כ- 60 בתי ספר ברחבי העולם בהסכמים לחילופי סטודנטים.