בוגרים מספרים

עם סיום הלימודים בתכנית, מצטרפים הבוגרים לארגון בוגרי רקנאטי המונה למעלה מ- 23,000 בוגרים  ולמועדון בוגרי תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי הכולל  עד היום מעל 1,300 מוסמכים, הממוקמים בעמדות מפתח במשק הישראלי.

עירית אבירם, מב"ע 25

עירית אבירם
סמנכ"ל ויועצת משפטית
ארקו החזקות בע"מ
מחזור 25

 

"מטרתי העיקרית היתה להעמיק ולהרחיב את הבנתי את העולם העסקי על תכניו והיבטיו השונים, מעבר לתחומים אליהם נחשפתי לאורך השנים. מצאתי את תכנית ה- Executive MBA הולמת את צרכיי יחד עם הגמישות שנדרשה לשם שילוב הלימודים במסגרות הקיימות כבר של קריירה ומשפחה. חווית הלימודים הייתה איכותית כמצופה ובמיוחד איפשרה לי ומאפשרת לי גם כיום, ליישם בשטח רעיונות וכלים מחזית הידע האקדמי. בד בבד, פיתחתי מערכת של קשרים חברתיים ומקצועיים שתלווה אותי כנכס להמשך הקריירה ולחיים בכלל".

 

 

 

גלעד פרידמן, מב"ע 23

גלעד פרידמן
Strategic Alliances, WalkMe

לשעבר מנכ"ל Dassault Systemes Israel
מחזור 23

 

"לתכנית ה- EMBA נרשמתי עוד בהיותי בחו"ל וזאת על אף שנשבעתי בסיום תואר ראשון שכף רגלי לא תחזור לאקדמיה. לשמחתי גיליתי חבורה מדהימה ומוכשרת של אנשים / מנהלים משמנה וסולתה של החברה הישראלית אשר קרוב לודאי יהוו את שדרת העתודה הניהולית בשנים הבאות. יחדיו עברנו שנתיים אינטנסיביות ולחוצות אך מדהימות, בהן קיבלנו מגוון רחב מאוד של כלים ועזרים לניהול טוב יותר. אני משוכנע, כי התכנית עצמה והכלים שניתנו היוו גורם מכריע בהגיעי לתפקיד המנכ"ל."

 

 

 

לירן דן, מב"ע 23

לירן דן
סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי
פרטנר
מחזור 23

 

"הרצון לפתח קריירת ניהול משמעותית, והמלצות חמות של בוגרים הביאו אותי ללימודי ה- Executive MBA.  בתוך פחות משנתיים צברתי מיומנויות במגוון רחב של תחומי ניהול: מתמרוץ עובדים, דרך מימון אפקטיבי של פרויקטים ועד לאסטרטגיות במשא ומתן.  התוצאות לא איחרו להגיע - התחלתי את התואר כעורך מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 2 ואני מסיים אותו כסמנכ"ל בחברת החדשות של ערוץ 2".

 

 

 

 

אבי קלפה, מב"ע 20

אבי קלפה
מנכ"ל
עד 120
רשת בתי מגורים לגיל השלישי
מחזור 20

 

"התכנית הינה תכנית יוקרתית וייחודית, המתאימה לאוכלוסיית מנהלים בכירים המבקשים להעשיר את ידיעותיהם ולנהל את זמנם באופן אפקטיבי. התכנית חשפה אותי לאקדמיה ולמיטב המרצים בתחום הניהול והעניקה לי הזדמנות להכיר מנהלים מעולמות שונים בעולם העסקים בעלי מרקם חברתי, ניסיון וידע שיצרו הפרייה הדדית ורשת חברתית בתכנית ומחוץ לתכנית באירועים חברתיים שונים הנמשכים עד היום. היתרון הגדול של התכנית הינו האפשרות הניתנת לנו, כמנהלים, לשלב את הלימודים לתוך מסגרת המשפחה, החברים והעבודה. אין לי ספק, שהתכנית העניקה לי ערך מוסף עצום ושבעקבותיה אני היום מנהל טוב יותר."

 

 

 

דיאנה לבן, מב"ע 19

 

 

דיאנה לבן
Managing Director
Treaty Division
AON Benfield Israel
מחזור 19

 

"הלימודים עבורי היו משב רוח רענן, משב שהאיר לי שבוע עבודה אינטנסיבי בהפוגה מבורכת של לימודים. הלימודים הפיחו רוח של שינוי חברתי וחשיפה למגוון חדש של חברים, המלווים אותי עד היום. חברים אלו, העשירו אותי בידע ניהולי גם מעבר למסגרת הפורמאלית. ובנוסף, הלימודים העניקו לי חיזוק אקדמי והכרה לכישורי, שהובילו להתפתחות מקצועית מתמשכת. היה שווה!".

 

 

 

 

אלון כרמלי, מב"ע 17

אלון כרמלי
דירקטור ולשעבר מנכ"ל
בבילון
מחזור 17

 

"זכיתי להיכרות עם מגוון רחב של אנשים ברמה הגבוהה ביותר מתחומי עיסוק ורקעים שונים. כמי שעובד בהייטק מזה עשרים ואחת שנה, נהניתי במיוחד ללמוד מנסיונם המגוון של חברי למחזור, שעברו מסלול קריירה שונה לחלוטים. אני עושה שימוש יומי בכלים אותם רכשתי, וממליץ לכל השואף למשרות בכירות, להשקיע שנתיים מחייו בתכנית". 

 

 

 

 

 

ג'וס נויהאוז, מב"ע 16

ג'וס נויהאוז
רו"ח, איש עסקים עצמאי
מחזור 16

 

"הגעתי לתכנית בעקבות המלצת חבר שלמד בה. סיימתי את התואר הראשון כ- 10 שנים לפני כן והגעגועים לחזור לספסל הלימודים גברו. הצטרפתי למחזור ט"ז (2001)- זו הייתה התקופה היפה בחיי. הכיתה, התכנים, המרצים, האווירה - תענוג.

הנכס העיקרי של התכנית עבורי, הוא  ה- Networking שנוצר במהלך הלימודים וממשיך במועדון הבוגרים באמצעות חשיפה לבוגרי כל התכניות. Networking במובן העסקי של המילה. קרי, היכולת לקבל עבודה ולהתפרנס באמצעות הקשרים הללו מדהימה.

כנשיא מועדון הבוגרים, אני פועל רבות לחיזוק ה- Networking באמצעות פעילויות שאנחנו יוזמים כגון מפגשים עיתיים בפקולטה, ביקורים בחברות וכמובן האירוע השנתי שהפך כבר למסורת."

 

יהודית גריסרו, מב"ע 16

יהודית גריסרו
סמנכ"ל לקוחות ושירות
אל-על
מחזור 16

 

"התכנית פתחה לי צוהר לעולם מרתק, תיאוריה ופרקטיקה נשזרו באמנות רבה. התכנים, ההתנסות, והחברים ללימודים צרובים בליבי וכל אלו יחדיו משמשים לי מקור השראה שלא יסולא בפז."

 

 

 

 

 

 

שוש קמחי, מב"ע 7

שוש קמחי
מנהלת אגף פיתוח והדרכה
בנק דיסקונט
מחזור 7

"תכנית ה- EMBA הקנתה לי ראייה אסטרטגית, פיתחה ושיפרה את יכולותיי להגדיר מטרות נכונות, ונתנה בידיי כלים לגבש את הדרך ולהשיג את היעדים. הלימודים לצד מנהלים בתפקידי מפתח בתחומי עשייה מגוונים פתחו לי חלון אל ניסיונם של אחרים ואפשרו לי לטעום מעולמות תוכן שונים. הקשרים החברתיים החמים שנוצרו העשירו את הלימודים העיוניים, וחלקם שרירים גם היום.
כל זאת, במסגרת לימודים גמישה ותומכת, המאפשרת את המשך העשייה וההתפתחות בעבודה. אפשרויות הקידום והיוקרה, הנקשרות לתכנית – מוצדקות."

 

 

 

 

בועז דינאי, מב"ע 4

בועז דינטי
Managing Partner
Cumra Capital
מחזור 4

"ההחלטה ללמוד בתכנית ה-Executive MBA  של אוניברסיטת תל אביב הייתה עבורי, בשונה מעולמי העסקי כשותף בקרן הון סיכון, החלטה קלה. התועלת הורגשה כבר בתחילת הדרך ולכל אורכה, ללא כל סיכון בצידה. במהלך הלימודים נחשפתי לסינרגיה שבין המערכת העסקית לזו האקדמית. השילוב של שני העולמות מקנה לנו, המנהלים, את היכולת להעמיק בתפקידנו ולבצעו תוך הבנה טובה יותר של תחומי השיווק, המימון, האסטרטגיה והיזמות, ומעל לכל- ניהול עסקים. נוכחתי לגלות, כי השימוש בכלים האקדמיים שהקנתה לי תכנית ה- EMBA  העניקה לעבודתי נופך מרענן ותרמה להתנהלות ארגונית נכונה יותר."

 

 

 

 

ראובן קובנט, מב"ע 1

 

ראובן קובנט
לשעבר מנכ"ל
דן אנד ברדסטריט (ישראל)
מחזור 1

 

"לא פחות חשוב לדעתי, מתוכן הקורסים, היה הלימוד מניסיונם של מנהלים בעלי ותק ניהולי רב. הדבר התבטא, למשל, בדיונים שונים בהם נוצרו קבוצות של "סיעור מוחות" שחבריהן היו למעשה הרכב מגוון של יועצים מומחים, בהרכב רחב יותר ממה שמוצאים בדרך כלל בסביבה העסקית. זה היה שילוב ממצה בין לימודים אקדמיים לניסיון בשטח".

 

 

 

 

 

רוני קוברובסקי, מב"ע 1

 

רוני קוברובסקי
נשיא
החברה המרכזית לייצור משקאות קלים
מחזור 1

 

"מבט לאחור על שנים עמוסות בניסיון עסקי וניהולי במערכות בינלאומיות מורכבות, מגלה את מה שבאמת לקחתי מההתנסות של ה- Executive MBA. בראש ובראשונה ביטחון עצמי ניהולי הנובע מהשילוב של ניסיון אישי ש"השתפשף" מול התיאוריות. במהלך הלימודים סיגלתי לעצמי צורת חשיבה שונה שהתבטאה בשינויים העסקיים שחוויתי לאחר סיום הלימודים ובשינויים העסקיים שהנהגתי בחברות ובפרויקטים שהייתי מעורב בהם".