ברכת הדקאן

פרופ' משה צבירן, דקאן הפקולטה לניהול,אוניברסיטת תל-אביב

אני מתכבד להציג בפניכם את תכנית ה- Executive MBA בפקולטה לניהול - ביה"ס למוסמכים במינהל עסקים ע"ש ליאון רקנאטי באוניברסיטת תל-אביב.

 

תכנית זו מייצגת באיכותה את החתירה למצוינות שהפקולטה חרטה על דגלה מיום הקמתה. הפקולטה מחויבת להעניק לתלמידיה ובוגריה כלים ניהוליים ברמה גבוהה, ללמד תיאוריות וטכניקות ניהוליות חדשניות, לספק ידע מתאים למנהיגים בסקטור העסקי והציבורי, לערב את תלמידיה ובוגריה בקהילה, לתת לתלמידיה רקע מתאים באתיקה ומעורבות חברתית, ובעיקר – להכין אותם להתמודדות עם סוגיות ניהוליות חדשות בעולם המשתנה במהירות ובתכיפות. הפקולטה מהווה בית לשורה של חוקרים ברמה עולמית ומתנהל בה מחקר ברמה גבוהה במיוחד התומך בהוראה של חברי הסגל שלנו.

 

חתירה למצוינות מחייבת, כמובן, גם קשר הדוק עם הקהילה העסקית הבא לידי ביטוי בשילובם של מרצים מן הסקטור העסקי והציבורי במסגרת הדיאלוג המתמשך בין הפקולטה/האקדמיה לעולם העסקי בארץ ובעולם. דיאלוג זה הוא אחד מארבעת עמודי התווך של הפקולטה, יחד עם מחקר מעולה, הוראה איכותית, ואחריות חברתית. תכנית ה- Executive MBA שלנו היא האיכותית ביותר בארץ ומגלמת בהווייתה את כל המרכיבים הללו.

 

חשיבות המצוינות וההקפדה עליה עולה במיוחד בימים אלה של תהליכי שינוי חברתי וכלכלי מהירים. מדי שנה נפתחת כיתה חדשה של התכנית והמנהלים שנבחרו ובחרו להצטרף לתכנית זו הם בעלי ניסיון משמעותי בסביבה העסקית והציבורית.

 

עם השלמת התכנית מקבלים הבוגרים תואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) של אוניברסיטת תל-אביב ומצטרפים לקבוצה נבחרת של מנהלים בארגוני הבוגרים של התכנית ושל הפקולטה לניהול.

 

אני מזמין אתכם להצטרף ולהיות חלק מתכנית לימודים מיוחדת זו.

 

 

פרופ' משה צבירן

דקאן הפקולטה