המשתתפים בתכנית

תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי  מיועדת למנהלים בעלי רקע אקדמי וניסיון ניהולי עשיר שהשלימו פרק בקריירה שלהם ומעוניינים בהעמקת מקצועיותם בתחומי הניהול.

המשתתפים בתכנית ה- Executive MBA של רקנאטי
המשתתפים בתכנית ה- Executive MBA של רקנאטי

כל המשתתפים בתכנית הינם מנהלים המיועדים לקידום, שנבחרו על ידי מעסיקיהם כראויים להשקעה מהותית. ההשקעה הארגונית מתבטאת קודם כל בזמן שהמעסיק מפנה לסטודנט לצורך הלימודים ובמקרים רבים אף בהשתתפות (חלקית או מלאה) בשכר הלימוד.

 

המנהלים מתקבלים לתכנית אחרי הליך קבלה פרטני. ועדת הקבלה שוקלת הן את  ניסיונם המיוחד של המועמדים והן את הפוטנציאל שלהם לתרום מניסיונם לכיתה וללמוד מניסיונם של המשתתפים האחרים.

 

התכנית שמה דגש על עבודת צוות. קבוצות לימוד בנות 4-5 משתתפים נקבעות בתחילת הלימודים ומטרתן להוות קבוצת לימוד וקבוצת תמיכה ללימודים. החלוקה לקבוצות מתבצעת תוך שימת דגש על גיוון בהרכבן מבחינת הרקע התעסוקתי והרקע האקדמי של המשתתפים. מגוון הרקעים והסקטורים מהם מגיעים המנהלים המשתתפים בתכנית מאפשר הפרייה הדדית ולימוד מניסיונם של המשתתפים.

 

בתחילת השנה השנייה של הלימודים מצוותים המשתתפים לקבוצות לימוד חדשות. הלימוד בכיתה ובקבוצת לימוד מגובשת, יוצר "קבוצת תמיכה" הממשיכה להתקיים גם שנים רבות לאחר סיום הלימודים.

 

תלמידי התכנית הם סטודנטים מן המניין של הפקולטה ושל האוניברסיטה. בתור שכאלה, פתוחים בפניהם מתקני האוניברסיטה והפעילויות השונות הנערכות בקמפוס (למשל, מגוון ספריות מקצועיות עדכניות, מרכז הספורט, כנסים מקצועיים ותרבותיים, הפקות תיאטרון חדשניות וגלריה לאמנות).

 

 

להלן המחשת פרופיל הכיתה (נתונים מצטברים של כל כיתות התכנית)